ART / Lithographs / Litograph in colors 12837014
nr 1283 7014
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. Interiör med man. Signed, dated 1971, numbered 27/90. Subject: 39x56 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Interiör med man. Signerad, daterad 1971, numrerad 27/90. Motivet: 39x56 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
1500
SEK 1000
Monday October 21 2019
at 19:43:41
900 kr
900 kr
900 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik